Off-Road SUV markası JAECOO, bu yaz Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Sağlamlık odaklı tasarımıyla dikkat çeken JAECOO 7, güvenlik, konfor ve esnekliği bir arada sunarak geleneksel Off-Road genlerini ve estetik cazibesini yeniden yorumluyor. Safkan Off-Road deneyimini yeniden tanımlayan akıllı sistem “ARDIS” ile donatılan araç, keşfetmeye meraklı, çok yönlü bir yaşam süren şehirli elitlere hitap ediyor.

JAECOO, Çinli araç üreticisi Chery'nin 2023 yılında piyasaya sürdüğü bir marka. Marka, SUV'leri Avrupa, Rusya, Malezya, Orta Doğu ve Güney Afrika gibi ihracat pazarlarına pazarlamak ve 2024'ün başlarında çeşitli pazarlarda satışlara başlamak üzere kuruldu. Tasarım genlerini “klasiklerden ve klasiğin ötesinden” alan JAECOO, dünyanın en hızlı büyüyen otomobil markalarından biri olarak öne çıkıyor. JAECOO Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan, markalarının dünya çapında 37 ülkede 1.1 milyon hayran kazandığını belirtti. Turan, "JAECOO, sadece bir otomobil değil, yaşam tarzı sunuyor. Güç ve cesaret katarak hedeflerimize ulaşmamızı sağlıyor. Yeni keşiflerde bize arkadaşlık ederken, seyahat deneyimini de keyifli ve teknolojik hale getiriyor," dedi.

Pazarının yükselen yıldızı

Son bir yılda Meksika, Güney Afrika ve Şili gibi önemli pazarlara giriş yapan JAECOO, küresel Off-Road pazarında hızla yükseliyor. Geçen ay kapsamlı 2030 stratejisini açıklayan marka, Off-Road pazarında bir dönüşüm başlattı. JAECOO, dünya genelinde 37 pazara ulaştı, 1.1 milyon kullanıcıya hitap etti ve 873 bayi ağı kurarak güçlü bir küresel marka etkisi oluşturdu. Önümüzdeki üç yıl içinde İspanya, İtalya ve Polonya gibi yüksek potansiyelli pazarlar da dahil olmak üzere, 60’tan fazla pazara girmeyi hedefliyor.

Ahu Turan, "Yeni nesil satış noktalarımızla gelecek, moda, teknoloji ve ekoloji temalı showroomlar tasarlayarak müşterilerimizle bağlarımızı kuvvetlendireceğiz. Avrupa pazarında başarı yakaladıktan sonra diğer pazarlara da güçlü bir şekilde girmeyi hedefliyoruz. 2024 yılında Türkiye ile birlikte İspanya, İtalya, Polonya ve Macaristan’da faaliyete başlayacağız. JAECOO, yeni enerji çözümleriyle öne çıkan bir marka olarak tam elektrikli ve PHEV gibi teknolojiler sunacak," dedi.

Gelecekte JAECOO 8 ve JAECOO 5 gibi yeni modellerle ürün gamını genişletmeyi planlayan JAECOO, içten yanmalı, hibrit ve şarj edilebilir hibrit modellerle Türk tüketicisine geniş bir yelpazede seçenekler sunacak. 14,8 inçlik ultra geniş panoramik ekranı, yeni W-Hud head-up göstergesi ve 50 W kablosuz hızlı şarj özelliği ile gelişmiş bir multimedya deneyimi sunarak, 540° panoramik şeffaf şasi de dahil olmak üzere 21 adedin üzerinde ADAS işleviyle kapsamlı ve çok yönlü güvenlik özellikleri sunarak kullanıcıların diledikleri zaman ve endişe duymadan arazide sürüş yapmalarını sağlayacak.

Türk Kamu Refah Fonu kuracak!

JAECOO, sürdürülebilir kalkınma ve kurumsal sosyal sorumluluk projelerine destek olmak için Türkiye’de bir Türk Kamu Refah Fonu kurmayı planlıyor. Bu fon, biyolojik koruma, çevre koruma ve savunmasız grupların bakımı gibi alanlarda faaliyet gösterecek.

Afet ve acil durumlar uzaydan nasıl izleniyor? Afet ve acil durumlar uzaydan nasıl izleniyor?

ü