Wimbledon'da finalin adı Djokovic-Alcaraz Wimbledon'da finalin adı Djokovic-Alcaraz

Galatasaray Kulübünün gayrimenkul projeleri ve kulüp taşınmazları konusunda yönetim kurulunun, yetki isteme amacıyla yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında sunulan önerge, oy çokluğuyla kabul edildi.

İstanbul'daki Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda sarı-kırmızılıların gayrimenkul projeleri ve kulüp taşınmazları konusunda üyelerden yetki istemek amacıyla yapılan olağanüstü genel kurul toplantısı sona erdi.

Toplantıda revize de edilen önerge, oy çokluğuyla kabul edildi. Kulüp yönetimine, genel kurul üyelerinden; Florya Metin Oktay Tesisleri arazisi, Mecidiyeköy binası, Kemerburgaz'da inşaatı devam eden yeni kamp tesisleri, Büyükçekmece arazisi ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi tesislerinde faaliyetlerin yürütülmesi, ilgili hukuki işlem ve tasarrufların gerçekleştirilmesi bakımından 31 Mayıs 2026 tarihine kadar yetki verildi.

Özbek: "Gayrimenkullerimiz çok önemli ve bize emanet"

Genel kurulda yapılan oylamada verilen yetkiden dolayı teşekkür eden Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, şu ifadeleri kullandı:

"Gayrimenkullerimiz elbette ki çok önemli. Bize emanet. Biz bu emaneti kutsal bir emanet olarak devraldık. İnanın ki ben ve arkadaşlarım kendi malımıza verdiğimiz değerden daha fazla değer vererek bunların değerlendirmesini yapacağız. Onun için bu güzel geçen Genel Kurulumuzda bize, bana ve Yönetim Kuruluna verdiğiniz yetkilerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bize olan itimadınıza teşekkür ediyorum. Hepinize saygılarımı sunuyorum. Hoşça kalın.”

SPOR HABERLERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN