Akıllı teknolojiler açısından kullanıcılarına zengin bir donanım içeriği sunan OMODA 5, tüm versiyonlarında standart olarak sunulan iki adet 10.25 inç büyüklüğündeki ekranları, 360 derece panoramik kamera sistemi, akıllı sesli kontrol sistemi ve uzaktan çalıştırma gibi teknolojik özellikleri ile kullanıcılara günlük kullanım kolaylığı sağlıyor ve konforu daha da artırıyor. OMODA 5, kabin konforuyla da kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunuyor. Net-Plus filtre temizleme işlevi ise kabin içindeki havanın her zaman temiz olmasını sağlarken, ısıtma ve soğutma işlevlerine sahip deri koltukları ile her mevsim gelişmiş bir konfor ve oturma deneyimi sunuyor.

Gelişmiş kabin konforu

OMODA 5 kabin konforuyla da dikkat çekiyor. Deri ön koltuklar ısıtma dışında soğutma işleviyle gerek soğuk kış ve gerekse de sıcak yaz günlerinde her zaman gelişmiş bir konfor ve oturma deneyimi sunuyor. Negatif iyon hava temizleme sistemi ile Net-Plus filtre temizleme işlevi ise kabin içindeki havanın her zaman temiz olmasını sağlarken yolcuların seyahat konforunu iyileştiriyor.

Güvenlik konusunda lider!

OMODA 5, sürücüye kapsamlı güvenlik koruması sağlayan Akıllı Kaza Önleme Sistemi, Şeritten Çıkma Uyarısı, Şerit Konumlandırma Asistanı ve Akıllı Hız Sabitleme Sistemi de dahil olmak üzere birçok işlev içeren tamamen yeni 4.0 ADAS ile yollara çıkıyor. Ayrıca Aktif Acil Durum Freni iki yeni işlev daha sunuyor. Bu işlevde yer alan gece algılama ve geri manevra anında yaya koruması, sürücünün her türlü sürüş koşulunda içinin rahat olmasını sağlıyor.

Teknik özellikleri

Fiyat listesi

Omoda 5’in hâlihazırda 3 paketi mevcut. Fiyatları ise şöyle:

Comfort              1.328.000 TL

Luxury                1.418.000 TL

Excellent             1.528.000 TL

Benzersiz teknolojik özellikleri ve üstün performansı ile OMODA 5, Türkiye'deki genç tüketicilerin dikkatini çekiyor ve onlar için ideal seçenek olarak öne çıkıyor.

Çin'in elektrikte kurulu gücü 3,07 milyar kilovata ulaştı Çin'in elektrikte kurulu gücü 3,07 milyar kilovata ulaştı
Zülal Çelik ÇİN HABERLERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ü