• USD 32,90
  • EUR 35,92
  • ALTIN 2.536,82
  • BİST100 11.173
  • BTC 66.720

Sel Haberleri

sel haberleri ve güncel sel gelişmeleri, sel ile ilgili tüm video, sel fotoğrafları ve sel haberleri CGTN Türk - Haberler, En Son Güncel Haberler sitemizde


Dünya

Kanada'nın Ontario eyaletindeki Toronto kentinde şiddetli yağışlar sele neden oldu, en büyük otoyollardan biri sular altında kaldı.

Dünya

Hindistan'ın kuzeydoğusunda etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen sellerde hayatını kaybedenlerin sayısı 90'a çıktı.

Türkiye

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Samsun, Ordu ve Muş'ta şiddetli yağış sonrası meydana gelen selde 2 kişinin hayatını kaybettiğini, mahsur kalan...

Türkiye

Muş'un Malazgirt ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle meydana gelen selde akıntıya kapılan 22 yaşındaki genç kız hayatını kaybetti.

Türkiye

Ordu'da gün içinde aralıklarla yağan sağanak yağış iki ilçede su baskını, heyelan ve hasara neden oldu. Çaybaşı ilçesinde sel sularına...

Türkiye

Bursa'da dün etkili olan sağanak, sele dönüştü. Yıldırım ilçesindeki Çukuryayla Deresi'nin taşması ile araçlar, sel sularına kapılarak sürüklendi. 5 araçta...

Çin

Çin Başbakanı Li Qiang, 1-2 Temmuz tarihleri arasında Çin’in Jiangxi eyaletinin doğusunda yer alan Jiujiang kentinde selle mücadele çalışmalarını inceledi.

Dünya

İsviçre'nin güneyindeki Valais ve Ticino kantonlarında yaşanan sel ve heyelanlarda 4 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ise kayboldu.

Dünya

İran'ın Mazenderan eyaletinde Tilar Irmağı'nın taşması sonucu meydana gelen sel felaketinde 2 kişi kayboldu, 18 kişi yaralandı.

Çin

Çin'in Guangdong eyaletinde şiddetli yağışın yol açtığı sellerde hayatını kaybedenlerin sayısının 47'ye çıktığı belirtildi.

Dünya

ABD'nin Florida eyaletinde etkili olan seller nedeniyle 'acil durum' ilan edildi.

Dünya

Almanya'nın güneyinde Münih kenti yakınındaki Schrobenhausen beldesinde meydana gelen sel nedeniyle 43 yaşındaki Türk vatandaşı Asuman Özen'in hayatını kaybettiği bildirildi.